• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Feestelijke opening schoolplein met Arvin Slagter

Dinsdag 21 februari hebben we ons 'nieuwe' schoolplein feestelijk geopend. De afgelopen weken is er hard gewerkt om van het plein een fijne sport- en chillplek te maken. Onze leerlingen (en collega's) kunnen hier nu heerlijk voetballen in de pannakooi, basketballen, tafeltennissen en badmintonnen. Of lekker zitten en kletsen in de chillhoek. Onder leiding van onze gymdocent meneer De Frel, hebben de leerlingen zelf prachtige graffitikunst aangebracht en de lijnen van de velden geschilderd.

Olympisch basketballer Arvin Slagter nam het openingsschot, waarna onze leerlingen de nieuwe sportfaciliteiten meteen konden uitproberen. 

Naast alle festiviteiten was er ook aandacht voor de rampen in Turkije en Syrië. We hebben petflessen ingezameld en er was een box om geld te doneren. Alle opbrengst hiervan gaat naar het goede doel.

< terug naar overzicht