• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Eerste geïntegreerde leerroute met mboRijnland van start

Woensdag 25 januari gingen zeven leerlingen van onze school met de ONC-bus op weg naar mboRijnland. Deze leerlingen (6 van Zorg & Welzijn en 1 van Economie & Ondernemen) volgen de geïntegreerde leerroute voor de opleiding servicemedewerker. 

De geïntegreerde leerroute is een traject voor leerlingen vmbo basis die het vmbo niet met een diploma afronden, maar een half jaar eerder direct overstappen naar mbo 2 om hun startkwalificatie te halen. Samen met mboRijnland hebben we aan dit traject gewerkt en de eerste leerroute is nu een feit.

De leerlingen kregen woensdag een rondleiding door het gebouw. Donderdag was er een introductiedag waarop ze met hun medestudenten, het docententeam en de studieloopbaanbegeleiders kennis hebben gemaakt. Op 6 februari starten onze leerlingen, samen met de februari-instroomgroep servicemedewerker, op het mbo. Op weg naar een startkwalificatie door nog meer leren door te doen.

< terug naar overzicht