• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Beroepenfeest Zoetermeer on Stage

Het Beroepenfeest Zoetermeer on Stage op donderdag 16 maart was weer een groot succes! In 3 ronden gingen vmbo-leerlingen en beroepsbeoefenaars met elkaar in gesprek. 

Onze leerlingen van klas 2 hebben veel beroepsbeoefenaars ontmoet. In korte gesprekjes konden ze de professionals van alles vragen over hun vak. Ze hebben visitekaartjes uitgewisseld om contact te kunnen houden. Zo krijgen onze leerlingen een netwerk van mensen die later misschien kunnen helpen bij beroepskeuze, stage of werk.

Op donderdag 30 maart is de Doe Dag van Zoetermeer on Stage. De leerlingen gaan op werkbezoek bij het bedrijf of de instelling waar ze een 'match' mee hebben gemaakt. Ze kunnen dan meelopen, meekijken en meedoen.

De 3 ronden werden geopend door wethouders Marijke v.d. Meer en Jan Iedema en minister Dennis Wiersma. De minister nam de tijd voor een goed gesprek met onze collega's én natuurlijk voor een fotomomentje!

 

< terug naar overzicht